Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
GIANTS: Felhívás!
A GIANTS szurkolói csoport tagjai szomorúan tapasztalták, hogy az MLSZ egy mérkőzésre szóló pályabezárással büntette a Videoton FC sportszervezetet a Vidi szurkolóinak Kecskeméten történő megnyilvánulásáért. Nem kívánjuk külön értékelni a döntés jogosságát, azonban tény, hogy ezzel a vétlen Videoton FC kénytelen elszenvedni a szankciókat. Tekintettel arra, hogy szeretett klubunkat anyagi hátrány érte, ezért kérünk minden szurkolót, hogy ki-ki szégyenérzete és a Videoton iránti tisztelete arányában járuljon hozzá a büntetés összegének megtérítéséhez. A Sóstói stadionban minden nap a főbejárati portán egy urna áll rendelkezésre, amelybe mindenki elhelyezheti az általa szükségesnek érzett pénzösszeget. Bár a Giants tagjai vétlenek az eseményekben, ennek ellenére elsőként vesznek részt a "törlesztésben" és erre kérnek minden Vidi szurkolót!
 
Mindörökké VIDEOTON!
 
 
 
 
2009.07.30. 16:17
 
Vissza    Nyomtatás