Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
A következő szezonban a Digi Tv közvetíthet!
Az MLSZ csütörtöki elnökségi ülésén határozott a tv-s jogdíjak elfogadásáról. A döntés értelmében az elkövetkező 3 évben a Digi Tv közvetítheti a Soproni Liga mérkőzéseit, illetve néhány utánpótlás mérkőzést, több mint 2 milliárd Ft-ért! A George F. Hemmingway vezette NBI-es bizottság 5 társaság közül (RTL Klub, Magyar Televízió, Duna Tv, Sport Tv, Digi Tv) választotta ki a legkedvezőbb ajánlatot, amit az MLSZ is elfogadott. A szerződést hétfőn megkapta az opciós joggal rendelkező Sport Tv is, és amennyiben ugyanezeket a feltételeket biztosítja 10 napon belül, akkor automatikusan övék lesz a közvetítési díj. A Digi Tv ajánlata értelmében a bajnoki mérkőzések közvetítéséért a klubok évi 700 millió forintot kapnak, plusz 100 milliót, amit az utánpótlásra kell fordítaniuk.
tovább »
2009. 06. 26
 
Két kéréssel fordult klubunk a Magyar Labdarúgó Szövetség felé a 2009-2010-es bajnokság sorsolását megelőzően. Az egyik, hogy az 1. fordulóban hazai pályán kezdjen csapatunk, a másik, hogy lehetőség szerint november elején idegenben mérkőzhessünk. Utóbbi kérést az magyarázza, hogy a Sóstói Stadion szomszédságában három temető van, s mivel Mindenszentek ebben az évben vasárnapra esik, minden bizonnyal megnő a környék forgalma már a megelőző napokban. Nos, első kérésünket nem vették figyelembe, hiszen az induló 16 csapat közül 11 jelezte hasonló szándékát, utóbbit viszont méltányolták.(vidi.hu)A sorsolás a "részletek"-re kattintva jelenik meg.
tovább »
2009. 06. 25
 
Pallag György nevü Vidi szurkoló egy 1995-ös csapatképet, egy Vasile Miriutat ábrázoló fotót és egy 1999-ben készült csapatképet küldött nekünk az 1979-es Videotonról.
tovább »
2009. 06. 23
 
Szabó József - a Vidi egykori legendás csatára, gólkirálya - rengeteg korabeli fényképet bocsátott a VBKE rendelkezésére, sőt mindegyik fotóhoz egy rövid megjegyzést is mellékelt.Ezekkel a fényképekkel nyitjuk meg a "fényképek a múlt évezredből" elnevezésű játékunkat - természetesen versenyen kívül. Bízunk benne, hogy sok szurkoló kedvet kap a játékhoz, és megosztja velünk - és ezáltal több 100 Vidi drukkerrel is - azokat a fotóit, melyek a Vidivel kapcsolatosak és 2000 előtt készültek.
tovább »
2009. 06. 23
 
FCF: szombaton edzőmeccs
A héten az FCF játékosai az edzések és az orvosi vizsgálatok mellet, szombaton 18.00 órai kezdettel edzőmérkőzést játszanak a szlovák első osztályú Tatran Presov csapata ellen, Sóstón a centerpályán.
tovább »
2009. 06. 23
 
Szombaton délután semleges pályán - Sárosdon - játszották az osztályozó mérkőzést a megye I-be jutásért. A két megye II-es csoport második helyen végzett együttesei mérkőztek meg egymással. (A mérkőzés jegyzőkönyve a "részletek"-re kattintva elolvasható)A VBKE vezetése tiszta szívből gratulál a maroshegyi alakulatnak és sok sikert kíván a megye I-es küzdelmekhez. A Baráti Kör tulajdonképpen ezer szállal kötődik az "Ikarus"hoz, elég ha csak azt nézzük, hogy a VBKE elnökének testvére ebben a csapatban játszik, de megemlíthetnénk a VBKE legújabb elnökségi tagját - Nyerges Istvánt - is aki korábban évekig volt ifi edző a Dunafémnél. E sorok írója pedig 2 évig játszott az Ikarus ifi csapatában, ahol a Vidi korábbi válogatott klasszisa, Máriássy Zsolt volt az edző abban az időben. Mezővári Balázs nemrég lépett be a VBKE-be, ami külön öröm számunkra, hiszen személyében olyan taggal gyarapodott egyesületünk, akinek az élete a foci és Székesfehérvár.
tovább »
2009. 06. 22
 
VLKA: U8
Tegnap beszámoltunk honlapunkon a VLKA lurkóinak szerepléséről, a Scheiblingkirchen városában megrendezett Internationaler Raiffeisen Pittentalcup tornán.Az U8-as korosztályban az Alapítvány 2 csapatot indított, ahol is a Videoton „kék” játékosai lettek az elsők. A képek önmagukért beszélnek, hiszen a srácokon látszódó öröm és boldogság mindent elárul! Gratulálunk nekik! Képek a kis Vidis srácokról!
tovább »
2009. 06. 22
 
VLKA: Focitábor!
A Videoton Labdarúgó Közalapítvány szervezésében idén is lesz focitábor a Bregyó – közben, június 29-től (hétfő) kezdődően két hétig, reggel 08.00-tól délután 16.00-ig. Sok szeretettel várják az 1998-2001-es korosztályú gyerkőcöket, természetesen nem csak a VLKA részéről. Érdeklődni és jelentkezni Szabó Józsefnél lehet a 0620/9772763-as telefonszámon!
tovább »
2009. 06. 22
 
A Vidi és a Loki játékost cserélt
Megállapodtak a két klub vezetői, létrejött a Mohl – Demjén csere. Mindez azt jelenti, hogy Dávid elköszön az FC Fehérvártól, és a bajnok Debrecenhez szerződik. Hétfőn már új csapatával kezdi a felkészülést. A búcsú mindig nehéz, még akkor is, ha egy labdarúgó esetében ennek vannak racionális és szakmai indokai is. Klubunk természetesen nem felejtheti, hogy egy nehéz, csaknem tragikus korszakban Mohl Dávid is sokat tett a csapatért, szerepe volt abban, hogy a Vidi a válságból jó eredményekkel, két Ligakupa-győzelemmel lábalt ki. További részletek a vidi.hu oldalon.
tovább »
2009. 06. 21
 
A VLKA gyerkőcei sem unatkoznak, hiszen hétről hétre különböző (nemzetközi) tornákon szerepelnek, kisebb nagyobb sikerrel. Múlt hétvégén Ausztriába, Scheiblingkirchen városába látogattak el, ahol 14. alkalommal rendezték meg 6 korosztály részére az Internationaler Raiffeisen Pittentalcup tornát. Nem csak a torna vált hagyománnyá, hanem a VLKA részvétele is, hiszen 14. alkalommal utaztak el a gyerekek, akiknek óriási élményt jelentett a versenyen való részvétel.Fényképek: VLKA U 7-es korosztály (3. hely) VLKA U 8-as korosztály (1. hely) VLKA U 8-as korosztály (18. hely) VLKA U 9-es korosztály (5. hely) VLKA U 10-es korosztály (6. hely) VLKA U 10-es korosztály (15. hely) VLKA U 11-es korosztály (1. hely)
tovább »
2009. 06. 21